Часто задаваемые вопросы

Nav noteikts vecums, kad vislabāk sākt runāt ar bērniem par drošas vides radīšanu, likumu ievērošanu un narkotisko vielu bīstamību. Galvenais ir atcerēties, ka, jo agrāk bērni uzzinās par šo vielu bīstamību, nelabvēlīgo ietekmi ķermeni un uzvedību, jo dziļāk viņos iesakņosies pārliecība, ka to nevajag darīt. Anglijā veiktais pētījums uzrādīja, ka 74% ceturto klašu skolēnu vēlējās, lai vecāki būtu ar viņiem runājuši par narkotiskajām vielām un to bīstamību.

Katras ģimenes situācija ir atšķirīga. Daži bērni jau sāk eksperimentē ar narkotikām 8/9 gadu vecumā. Mēs iesakām līdz 12 gadu vecumam ieviest izlases veida (veikt laiku pa laikam, nekonkrētās dienās) narkotisko vielu lietošanas pārbaudi.

Pirmkārt, palieciet mierīgs. Jūs kontrolējat situāciju un tagad jums ir pierādījumi, ka jūsu bērns lieto narkotiskas vielas. Novērtējiet situāciju, vai bērnam nav nepieciešama tūlītēja medicīniska palīdzība. Ja nav nepieciešama, tad sazināties ar ģimenes ārstu, narkologu vai psihologu. Ja jūsu bērns kļūst agresīvs, tad diemžēl nav citas iespējas kā saukt policiju.

Visas internetveikala qtest.lv nopērkamās medicīniskās ierīces un testi ir sertificēti un ražoti Eiropas Savienībā. QPharm sadarbojas tikai ar lielākajiem Eiropas medicīnisko ierīču ražotājiem, no Dānijas, Francijas un citām valstīm, kuriem ir ISO 13485 sertificētās ražošanas līnijas un kuri atbilst augstas kvalitātes ISO 13485 standartiem. Visiem QPharm sadarbības partneriem ir nevainojama reputācija, kurai uzticas Eiropas ārsti un laboratorijas.

Daži bērni var atteikties izpildīt narkotiku testu. Diemžēl testa veikšanai ir piemērots urīns bez piemaisījumiem (ūdens), tāpēc nepieciešams, lai urīns testa veikšanai tiktu ievākts tīrā, tukšā traukā.

Katrs panelis parāda pozitīvu vai negatīvu rezultātu konkrētai narkotikai vai narkotiku kategorijai. Tātad tests uzrāda, kuras narkotiskās vielas ir negatīvas un kuras – pozitīvas.

Ar mūsu testu narkotisko vielu testiem var noteikt sekojošās vielas:
THC (kaņepes, marihuāna, hašišs)
COC (kokaīns)
MOR (morfīns, heroīns, opiāti u.c.)
AMP (amfetamīni)
MDMA (ekstazī)
COS (nikotīnu)
Atkarībā no narkotisko vielu veida un lietošanas biežuma:
THC (Kaņepes, marihuāna, hašišs) – 2 līdz 3 dienas, ja marihuāna tiek lietota neregulāri; 5 līdz 15 dienas, ja marihuāna tiek lietota regulāri; + 4 nedēļas, ja to lieto hroniski
COC (kokaīns) – 1 līdz 4 dienas, ja lietots neregulāri
MOR (morfīns, heroīns, opiāti u.c.) – 2 dienas ja lietots neregulāri; līdz 3-4 dienām, ja tiek lietots hroniski
AMP (amfetamīni) – 1 līdz 2 dienas pēc lietošanas
MDMA (ekstazī) – 1 līdz 3 dienas pēc lietošanas
Ātrie narkotiskie testi atklāj narkotisko vielu metabolītu klātbūtni urīnā dažu minūšu laikā. Lai veiktu narkotisko testu, testa sloksne tiek samitrināta ar urīnu, kas reaģē ar reaģentiem un antigēniem uz sloksnes un rada krāsu nolasījumu, lai jūs varētu interpretēt pozitīvu vai negatīvu rezultātu.

Mūsu testi ir uzticami, droši un atbilst augstas kvalitātes ISO 13485 standartiem un testu precizitāte ir tuvu 100%. Taču jāņem vērā, ka ātrie narkotisko vielu testi ir pirmā līmeņa diagnostikas ierīces un nav 100% precīzi.

Uz katra testa iepakojuma ir norādīts derīguma termiņš. Stingri aizliegts lietot testu pēc šī datuma, par cik rezultāti var būt neprecīzi.

Preci var atgriezt sev ērtākajā veidā uz adresi – Kalpaka Bulvāris 10, Rīga, LV-1050
Rēķinā norādītā summa tiks atmaksāta pēc atgriezto preču pārbaudes, izmantojot izvēlēto maksājuma veidu. Ņem vērā, ka atgrieztajām precēm ir jābūt tādā pat stāvoklī kā piegādes brīdī. Bojātas preces nevar atgriezt.

Tiklīdz prece būs saņemta un pārbaudīta, atgrieztās preces vērtība tiks ieskaitīta tavā kontā 14 dienu laikā, izmantojot maksājuma metodi, kuru izvēlējies veicot pasūtījumu.

Diemžēl atgrieztās preces tieša apmaiņa nav iespējama. Tiklīdz atgrieztā prece būs nonākusi pie mums un pārbaudīta, atmaksa tiks veikta tādā veidā, kādu tu norādīji kā maksājuma metodi. Pēc tam vienkārši vēlreiz pasūti preci

Ja kāda no piegādātajām precēm jebkādā veidā nav derīga, norādot atgriešanas iemeslu brīvā formā. Tiklīdz prece būs saņemta un pārbaudīta, atmaksa tiks veikta tādā veidā, kādu tu norādīji kā bankas maksājuma metodi. Pēc tam vienkārši vēlreiz pasūti preci.

Ja mūsu piegādātā prece ir bojāta, neatbilst pasūtītajai vai kāda cita iemesla dēļ nav lietojama, vari par to iesniegt sūdzību un atgriezt mums. Visu informāciju par atgriešanas procesu vari atrast sadaļā “Kā atgriezt preci?”.

Preces atgriešanas izmaksas sedz klients.

Pēc pasūtījuma saņemšanas tev ir 14 dienas laika, lai atgrieztu saņemtās preces.

Atmaksa vienmēr tiks veikta tādā veidā, kādu norādīji kā maksājuma metodi. Norēķinoties ar maksājuma karti, mēs atmaksāsim summu tavā bankas kontā. Norēķinoties ar PayPal, atmaksu saņemsi PayPal kontā

Prece jāsūta uz adresi – Kalpaka Bulvāris 10, Rīga, LV-1050

– Pārskaitījums – pēc pieprasījuma noformēšanas, mūsu menedžeris pārbaudīs Jūsu pasūtījumu un Jūs saņemsiet priekšapmaksas rēķinu. Pārskaitījumu var veikt gan fiziska, gan juridiska persona.
– Interneta veikalā varat veikt maksājumus ar bankas karti VISA / MasterCard.
– Interneta veikalā varat veikt maksājumus, izmantojot Swedbank Banklink.

Jā, qtest.lv interneta veikalā varat veikt maksājumus ar bankas karti VISA / Master Card.

Preces parasti tiek piegādātas 1 – 3 darba dienu laikā.
Covid-19 ārkārtas situācijas dēļ ir iespējamas kavēšanās. Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu ātru un drošu tava Qtest.lv pasūtījuma piegādi. Piegāde var arī aizkavēties, ja visi piegādes tīkli ir noslogoti.

Par katru paku, kas tev tiks nosūtīta, saņemsi nosūtīšanas apstiprinājumu uz e-pastu. Ja pasūtījums tiks piegādāts ar pakomātu starpniecību, tad brīdī, kad paka būs norādītajā pakomātā tu saņemsi SMS no piegādātāja.

Piegādes un preču atgriešanas izmaksas tiek aprēķinātas pasūtījuma brīdī, atkarībā no pasūtījuma lieluma. Pirkumiem virs 30 EUR nodrošinām bezmaksas piegādi ar Omniva, DPD vai Venipak.

Ja kāda no mūsu piegādātajām precēm ir bojāta vai jebkādā veidā neatbilst kvalitātes standartiem, tu, protams, vari atgriezt preci, norādot atgriešanas iemeslu brīvā formā. Tiklīdz prece tiks atgriezta un pārbaudīta mūsu noliktavā, atmaksa tiks veikta tādā veidā, kādu norādīji kā maksājuma metodi.

Latvijā sūtām mūsu preces, izmantojot pārvadāšanas partnerus Omniva, DPD un Venipak.

Protams, pasūtījumu var piegādāt uz citu adresi, kas nav tava norēķinu adrese, piem., uz tavu darba vietu vai kādu no Omniva, DPD vai Venipak pakomātiem. Vienkārši atlasi maksāšanas metodi un zem virsraksta “Piegādes adrese” ievadi vēlamo piegādes adresi.

Diemžēl piegādes adreses maiņa pēc pasūtījuma apstiprināšanas vietnē Qtest.lv nav iespējama. Pasūtījumi tiek apstrādāti nekavējoties, tāpēc mums diemžēl nav iespējams nodrošināt izmaiņas. Ja norādīto piegādes adresi nevarēs atrast vai tavu sūtījumu nevarēs piegādāt, tas tiks atgriezts mums. Kad sūtījums būs mums atgriezts un pārbaudīts, atmaksa tiks veikta tādā veidā, kādu tu izmantoji apmaksas veikšanai.

Pasūtījumi no Qtest.lv var tikt piegādāti tikai Latvijas teritorijā. Par piegādi uz citām valstīm lūdzam sazināties ar mums [email protected]

Не нашли ответ на свой вопрос?
Свяжитесь с нами.

Купить прямо сейчас

Узнайте первыми

Подпишитесь на последние обновления и первыми узнавайте о новых продуктах и специальных предложениях

Интернет-магазин Qtest предлагает качественные, всемирно известные, удобные и инновационные тесты для выявления вирусов, инфекций и наркотиков в организме человека

О компании

Социальные сети

X
Add to cart